Kde se dobře a levně najíst (přejíst) v Kutě na Bali?

Kuta, Bali, Indonésie

Pokud cestujete na nízký rozpočet, či zkrátka chcete nějakou tu kačku občas ušetřit, mám pro vás tip jak se dobře a levně najíst na Kutě.

 

V článku Kuta trochu jinak jsem se již rozepisoval, jak je Kuta neuvěřitelně rozmanitá, co se jídla a mezinárodní kuchyně týče. Je zde k sehnání všechno, na co jste z domu zvyklí. Problém je, že mezinárodní jídlo si místní restaurace nechají také náležitě zaplatit. A to není již nic radostného.

 

Pokud se chcete dobře a kvalitně najíst a neutratit balík, mám pro vás dva tipy.

 

Bamboo Corner

Tuto sympatickou rodinnou restauraci objevíte přímo na Jl. Poppies Lane 1. Jedná se o příjemnou jídelnu s dostatečnou kapacitou (2 místnosti uvnitř a 4 stolky venku) a povětšinu času usměvavou a rychlou obsluhou. Zařízena je jednoduše, bambusové stolky a židle spolu s bambusovými rohožemi zdobící stěny vytváří poměrně útulné prostředí. Odtud tedy Bamboo Corner. Z vyprávění australských dlouholetých hostů se koncept restaurace za posledních 20 let vůbec nezměnil.

 

Jídlo je chutné, velikost porcí spíše průměrná, ale můžete si klidně naložit rovnou dva talíře – jedná se o suverénně nejlevnější restauraci široko daleko! Levné je všechno. Určitě nezapomeňte vyzkoušet výborné čerstvé ovocné džusy a šejky.

 

A co si zde můžete objednat? Inspiraci načerpejte v článku o indonéské kuchyni a pokrmech.

Pro více informací o cenách a chcete-li nahlédnout do jídelního lístku Bamboo Corner, učiňte zde.

Bamboo Corner Kuta
Bamboo Corner Kuta
Bamboo Corner Kuta

Sky Garden – All You Can Eat & Drink

Nenechte se zmást tím, že Sky Garden je vyhlášený disco komplex na Kutě. Můžete zde potkat hromady přiožralých mladých lidí ze všech koutů světa, převážně však z Austrálie, a užít si noc tak jak se patří až do ranních hodin.

 

Ale ještě před tím vám rozhodně doporučím využít jejich odpolední nabídky bufetu typu „Sněz, co se do tebe vejde“. Raut se odehrává v restauraci na oddělené terase komplexu. Máte zde k dispozici ohromné prostory s mnoha možnostmi, kde se uvelebit. Jste-li pár, možná vám bude vyhovovat klidná terasa nacházející se za vstupním schodištěm a nabízející romantický výhled na západ slunce za doprovodu saxofonové hudby linoucí se z okolních reproduktorů. Je-li vás více, jsou zde k dispozici delší stoly – boxy nabízející s přehledem dostatečnou kapacitu pro 6 lidí.

 

A co je zde vlastně k dostání? Za cenu 99K IDR, tedy 185 Kč, můžete od 5PM do 9PM neomezeně konzumovat a pít co hrdlo ráčí. Je to až nebezpečné… Bufet se každý den obměňuje, během týdne můžete vyzkoušet následující:

 

Pizza& pasta, Mexické tacos a enchiladas, Křidélka z celého světa, Řízek & guláš a knedlíky, BBQ kuře a žebra, Steaky a mořské plody, Tradiční nedělní pečínka.

 

Samozřejmostí ke každé kombinaci bufetu je široká nabídka bufetu salátů, příloh, grilovaného masa, ovoce a dezertů.

Aby toho nebylo málo, žaludek doplníte na 100% kapacity všemožnými nápoji zahrnutými v ceně. Nabídka je následující:

 

Pivo San Miguel, kola, pomerančový džus, Tonic, Sprite, varianta Redbullu, Smirnoff Ice a vodka Smirnoff. Vše na 4h neomezeně. Dokážete si určitě živě představit, jak jsou všichni přítomní po uplynutí této doby výborně rozjetí.

 

Pokud nemáte ani po 4h dost, je možnost získat na pláži leták opravňující k neomezené konzumaci zmíněných nápojů na další 2h (9PM – 11PM) a to ZCELA ZDARMA. A to už vás musí položit na kolena.

 

Pokud se rozhodnete přijít pouze na dvě hodinky drinků zdarma, vstupné do Sky Garden se neplatí.

S přihlédnutím k vysokým cenám byť za pivko na Kutě (velký Bintang min. 35K) je tato nabídka absolutně neodolatelná. Nehledejte zde žádný háček, bufet a pití je na 4h neomezeně, vstup je zdarma, nikdo vás nebude nutit zůstat v klubu ani kupovat další drinky. Za měsíc pobytu na Kutě jsme sem zavítali aspoň 10x.    

All You Can Eat Bufet - 99K IDR - Sky Garden Bali

That's how the Sky Garden All You Can Eat Buffet looks like. Besides great food, fresh San Miguel beer you can get to know many new people. Sky Garden rocks!

Please reload

Sky Garden Kuta Bali
Sky Garden Kuta Bali
Sky Garden Kuta Bali